Kariéra

web

ASISTENT/KA VZDĚLÁVÁNÍ – RECEPČNÍ

Do našeho mladého kolektivu hledáme kolegu či kolegyni na pozici asistenta vzdělávání – recepční, který bude společně s námi pečovat o klienty, spravovat vzdělávací prostory a zabezpečovat semináře a chod společnosti.

Co vás u nás čeká?
 • Náplní vaší práce bude zajištění přípravy a chodu školení v našich vzdělávacích prostorách. U nás se pořád něco děje.
 • Každý den budete komunikovat s klienty, a přitom organizovat práci svou i našich dodavatelů tak, aby vše proběhlo podle plánu.
 • Budete mít nejlepší přehled o tom, co se kam ukládá a co se kam poslalo.
Koho hledáme?
 • Hledáme kolegu, pro kterého bude práce u nás radost, klient na prvním místě a stane se nedílným členem týmu.
 • Očekáváme velmi dobré organizační, komunikační a prezentační schopnosti, ochotu učit se novým věcem a pozitivní vztah k technologiím.
 • Co určitě potřebujeme, je vaše dokončené středoškolské vzdělání, pokročilá znalost práce s MS Office, znalost českého jazyka slovem a písmem, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita a kreativita.
Co za práci nabízíme?
 • Nabízíme práci v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou a osobním přístupem. Firemní kultura tvoří naši konkurenční výhodu.
 • Motivační finanční ohodnocení (až 21.000 Kč), možnost využít firemních benefitů v podobě občasné práce z domova, školení, příspěvku na sportovní aktivity, PC a mobilního telefonu s neomezeným tarifem k vlastnímu užití, nápoje a drobného občerstvení denně na pracovišti.
 • Pevnou pracovní dobu Po – Pá (8 – 16 hod).
 • Možnost dalšího profesního růstu.
 • Pracovní poměr na dobu určitou (rok) s možností prodloužení na neurčito.
 • Nástup dohodou.

Jaký bude váš den u nás?

Ráno připravíte recepci, kuchyňku, techniku v učebnách, přivítáte klienty a zahájíte školení. Během dne pak pro klienty připravíte občerstvení, vyřídíte potřebnou korespondenci a administraci, zajistíte objednávky na další dny, uvádíte klienty do zasedacích místností, připravíte materiály pro budoucí školení a připravíte třídy na další den. Během práce se setkáte se spoustou klientů a budete stále ve spolupráci s celým týmem. Je nás celkem pět, více o nás ZDE. Budete pracovat s technikou určenou k výuce a interním systémem pro správu školení což vás rádi naučíme.

Kdo jsme?

Jsme tým, pro který je práce zábavou a podnikáme společně i spoustu mimopracovních aktivit. V letošním roce jsme například vyrazili společně lyžovat do Alp či na túry na Máchovo jezero.
„Chceme být synonymem pro slovo vzdělávání a společně dělat to v co věříme.“

Pokud vás práce u nás zaujala a splňuje vaše představy, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem. Děkujeme.

Kontaktní osoba:

Miroslava Faltová
asistentka
vzdelavani@otidea.cz

Zasláním životopisu poskytujete svá osobní data naší společnosti, a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci na dobu do odvolání vašeho souhlasu. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

kariera3

Podílejte se, realizujte se a vytvořte něco, co má smysl. Jsme tým a proto nám záleží na každém jeho článku. Připojte se k nám:

Do našeho týmu rádi příjmeme každého talentovaného člověka, zašlete nám motivační dopis, my si vás najdeme.


Menu