O nás

Jsme poradenská společnost zabývající se administrací a poradenstvím v oblasti veřejných zakázek, koncesí a evropských fondů a poskytováním vzdělávacích služeb. Sídlíme v Praze a v Bratislavě. V oboru působíme již dvanáctým rokem a za tu dobu jsme pro naše klienty zorganizovali veřejné zakázky v objemu několika miliard korun a proškolili tisíce zadavatelů i dodavatelů veřejných zakázek.

Zároveň jsme vzdělávací společností, která pořádá kurzy a školení v oblastech práva, lidských zdrojů, manažerských a komunikačních dovedností.

Jsme firma s jasnou majetkovou strukturou.


Vize

Naší vizí je být poradenskou společností, která se výrazně odlišuje od konkurence, a svými službami, přístupem a péčí ji daleko převyšuje. Chceme vynikat a přinášet Vám maximální servis, pohodlí a jistotu.

Díky nadstandardnímu zaměření na zákazníka, integritě a aplikaci všech hodnot naší společnosti se chceme stát nejlepším partnerem v oboru.

K získání této pozice nám pomáhá individuální přístup k jednotlivým zákazníkům, budování výkonného potenciálu u každého ze zaměstnanců a vytváření nových směrů v oblasti zadávání veřejných zakázek.


Cíle

Naším cílem je spokojený zákazník, který naše služby využívá dlouhodobě, opakovaně a doporučuje je ostatním. Máme ověřeno, že image a jméno společnosti získává pravou hodnotu až v okamžiku, kdy je za ní vidět kvalitní práce.

Klíčové je vytvořit pro Vás vysoce stabilní a expertní zázemí, které Vám bude oporou při řešení specifických či problémových situací. Nabídneme Vám prostředí, které budete dobře znát a odborníky z praxe, na které se budete moci s důvěrou obrátit.


Strategie

  • individuální péče a lidský přístup k zákazníkovi
  • profesionální jistota a pochopení potřeb zákazníků
  • vysoká kvalita služeb a vzdělávacích kurzů
  • nezaměnitelná úloha v oblasti veřejných zakázek a koncesí
  • příjemné a expertní zázemí
  • finanční stabilita a trvalá pozice na trhu
  • jednotná firemní kultura při zachování vnitřní soutěživosti

Ceny

Při výběru poradenské společnosti se vždy vyplatí důkladně zkontrolovat její historii a reference. Podezřele nízké ceny či slevové kombinace mohou být zavádějící a značit nevyzrálost takové společnosti. Za kvalitní a zkušené experty se platí více a tato investice se Vám určitě vyplatí. Zlaté pravidlo na trhu je ale průměrná cena. A jsou to právě reference a ověřené zkušenosti, které jednotlivé společnosti odlišují.

Tomáš Langr
Předseda představenstva


Menu